kick-boxing.warszawa.pl
Strona główna Trenerzy
Trenerzy

Zawody w formach przy muzyce Kopnięcie frontalne z wyskoku Kopnięcie boczne

Anna Maria Pałys-Rolka (3 dan, trener kick boxing, instruktor boksu, instruktor koszykówki), urodzona w Warszawie - rozpoczęła treningi w roku 1980, będąc jeszcze w szkole podstawowej, w sekcji koreańskiego karate Kyoksul pod kierunkiem trenera Janusza Gutkowskiego. W latach 1984-85 trenowała Tae Kwon Do ITF u koreańskiego mistrza Pang Chol Nama (7 dan) zdobywając stopień uczniowski 2 kup. Uczęszczała również na zajęcia z innych sztuk walki np.: Tae Kwon Do WTF (trener Dariusz Nowicki), Kung Fu, Viet Vo Dao (trener Ryszard Jóźwiak), judo, aikido oraz trenowała taniec nowoczesny i akrobatykę (Studio Buffo). W 1986 roku otrzymała propozycję przeniesienia się do klubu Kick Boxing na Politechnice Warszawskiej, gdzie przez wiele lat trenowała w Kadrze Polski w kick-boxingu pod okiem trenera Andrzeja Palacza (kickboxing) oraz Andrzeja Gmitruka i Ludwika Denderysa (boks), biorąc udział w zawodach krajowych i międzynarodowych. Była Mistrzynią i Vice-mistrzynią Polski w walce kick-boxing i siedmiokrotną Mistrzynią Polski w Formach.
W roku 1987 ukończyła kurs instruktora kick boxingu i od 1988 roku nieprzerwanie prowadzi zajęcia z młodzieżą, najpierw na Politechnice Warszawskiej a później w klubie Red Tiger, a następnie w Sidekick. Prowadziła również zajęcia z akrobatyki w Studio Buffo i była trenerem kadry Polski form przy muzyce kick boxing.
W roku 1992 ukończyła Akademię Wychowania Fizycznego na kierunku nauczycielskim, a w roku 2000 Podyplomowe Studia Trenerskie uzyskując tytuł trenera Kick Boxingu i zostając jedną z pierwszych trenerów kick-boxingu w Polsce i pierwszą kobietą - trenerem kickboxingu.
Od 1998 roku jest również egzaminatorem związkowym PZKB i systematycznie przeprowadza egzaminy na stopnie szkoleniowe w kick boxingu.

 

Kopnięcie okrężne Wyskok z podwójnym kopnięciem Rozciąganie

Roman Tomasz Rolka (1 dan, instruktor kickboxingu, instruktor boksu, instruktor piłki nożnej, nauczyciel wychowania fizycznego), urodzony w Warszawie, jako dziecko trenował piłkę nożną w klubach Agrykola i Legia oraz występował w programie telewizyjnym "Piłkarska kadra czeka". W 1988 roku rozpoczął treningi w sekcji kung fu w TKKF Marysin Wawerski. Trenował Kung Fu Shaolin, walki full-contact sanda/sanshou, karate, kickboxing, boks, judo oraz kulturystykę i akrobatykę na Legii. Wielokrotny medalista Pucharów i Mistrzostw Polski. Prowadził zajęcia z dziećmi i młodzieżą z kung fu, karate i akrobatyki. Trenował również inne sztuki walki: muay thai/thai-boxing, kickboxing, taekwondo, karate, judo. W latach 2001-2003 prowadził zajęcia z muay thai, a od 2004 regularnie prowadzi treningi z kickboxingu. Ukończył również kurs kulturystyki, wychowawcy kolonijnego, ratownika WOPR, ukończył Wyższą Szkołę Kultury Fizycznej i Turystyki na kierunku nauczycielskim.

 

Kick-boxing Warszawa Mokotów - trenerzy

  Joomla themes designed by Lonex.

Goście online

Naszą witrynę przegląda teraz 5 gości 

Licznik odwiedzin

Odsłon : 133225

Kick-boxing Warszawa

zuziapz.jpg